Rychlý kontakt: +420 724 266 483

Stavební truhlářství

STAVEBNÍ TRUHLÁŘSTVÍ

V tomto oboru nabízíme velmi široký a rozmanitý sortiment služeb, ať už se jedná o interiéry nebo exteriéry. Zvládáme kompletní realizaci zakázky, kdy můžeme vycházet z návrhu architekta nebo zákazníkových představ a požadavků, které pomůžeme zpracovat a navrhnout optimální finalizaci. Naše služby využijete při stavbě nových objektů, při rekonstrukcích i generálních přestavbách. Nahlédněte do fotogalerie a nechte se inspirovat, nebo nás kontaktujte a projekt vytvoříme společně přímo na míru.

Co všechno umíme?

Při pracích v interiéru si hravě poradíme se stropem, osadíme ho dekorativními imitacemi stropních trámů nebo vytvoříme kompletně celý dřevěný strop, zhotovíme efektní obložení stěn a stropu nebo dřevěné příčky, poradíme si s půdními prostorami i se schodištěm. V naší zvláštní nabídce nechybí ani bohatý sortiment podlah nejrůznějšího typu. Dřevo se vrací do našich domácností i do veřejně užívaných prostor, protože má jedinečné vlastnosti a kouzelný, vždy originální vzhled.

Pro exteriér máme připraveny různé varianty zábradlí, schodišť, pergol a altánů, nabízíme i zahradní domky v nejrůznějších velikostech a oblíbená garážová stání. Podle požadavků postavíme i dřevěnou saunu, kompletní zimní zahradu, přistavíme verandu nebo přístřešek u vchodu, náplní naší práce jsou i technické budovy nebo kotce a stáje pro zvířata stejně jako úložné prostory. Nabízíme i pískoviště, houpačky a další vybavení pro dětská hřiště, pochopitelně s finální úpravou zdravotně i ekologicky neškodnými nátěry. Zákazník si může vybrat z osvědčených vzorů nebo navrhneme optimální řešení podle konkrétního prostoru i zamýšleného využití, s důvěrou se na nás obraťte.

Vždy prvotřídní materiál

Zdrojem vyzrálého kvalitního řeziva i dalšího potřebného materiálu jsou léty spolupráce prověření dodavatelé, na něž se můžeme stoprocentně spolehnout, to je i zárukou kvality pro každého našeho zákazníka. Nabízíme širokou paletu druhů dřeva a množství barevných úprav včetně atypických, realizovaných přímo podle přání zákazníka. Díky použití moderních strojů jsou všechny řezy dokonalé a stejně tak povrchová úprava dřeva. Naše práce zahrnuje i moření, napouštění proti vlhkosti či plísni a konečnou povrchovou úpravu, to vše podle odpovídajících technologických postupů a potřeby. V případě potřeby provádíme i renovaci dřevěných prvků včetně očištění a nového nátěru nebo namoření do odlišné barvy, tento postup může znamenat výraznou změnu vzhledu i bez větších nákladů.