Rychlý kontakt: +420 724 266 483

Stavební truhlářství

V tomto oboru nabízíme velmi široký a rozmanitý sortiment služeb, ať už se jedná o interiéry nebo exteriéry. Provádíme komplexní realizace při níž vycházíme z představ zákazníka nebo přesného návrhu projektanta. Naše služby využijete při stavbě nových objektů, při rekonstrukcích i generálních přestavbách.

Co všechno umíme?

venkovních realizací patří k nejžádanějším z našeho sortimentu altány, pergoly, zastřešené vchody a vstupy, zimní zahrady ,zahradní domky či technické budovy, garážová stání, venkovní sauny, verandy a také různé varianty zábradlí a schodišť. Pro dětská hřiště stavíme pískoviště, houpačky a další vybavení s finální úpravou, zdravotně i ekologicky neškodnými nátěry.

Z vnitřních realizací provádíme pokládku podlah, obložení běžných i atypických stěn, podhledů, stropů a příček, rekonstrukce půd i včetně lištování a montáže imitací nebo obkladů stropních trámů. Zákazník si může vybrat z osvědčených vzorů nebo navrhneme optimální řešení podle konkrétního prostoru i zamýšleného využití, s důvěrou se na nás obraťte.